| Laura1074 a întrebat:

Hei, am o mica mare problema laughing Mi-a intrat un virus pe telefonul mobil, si nu stiu cum sa scap de el. Mi-am instalat AVG acum pe telefon, e un antivirus eficient?

Răspuns Câştigător
| Nume2 a răspuns:

Da avg este unul dintre cei mai buni, referitor la raspunsul pentru edynice daca spune ca esti protejata ( you are protected ) inseamna ca a fost sters

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Si intrebare fara sens: cum ai constatat tu ca ai un virus pe telefon? Ce te face sa crezi ca ai un virus pe telefon? Nu de alta, dar android +virusi=nu. Malware exista pe orice platforma, iar antivirusul ala nu o sa ii poata bloca oricum, ca nici un antivirus de telefon. Toata treaba e de marketing, poate mai convinge pe cineva sa dea banii...

| DeliaDelii a răspuns:

Eu zic sa folosesti bitdefender sau comodo si agv-ul e foarte folosit si probabil bun dar eu una n-am incredere in el.

| Edynice a răspuns:

AVG e cel mai bun antivirus aparut, deci da este foarte bun!

| Laura1074 explică (pentru Edynice):

Acum, spune "You are protected", deci virusul a fost sters? *scuze, nu le am deloc cu chestiile astea rolling on the floor*