| Аℓℓi a întrebat:

Hei~
Am o pagina pe facebook:
http://www.facebook.com/forgirlssts?ref=tn_tnmn
Si vreau sa adaug o admina si nu stiu cum.
Ma ajutati?
Funda:X

4 răspunsuri:
| elisaelisuca a răspuns:

Deci intra pe pagina ta si vezi sus "Editeaza Pagina" apoi apasa pe "Actualizeaza Informatii" faci un clik si in stanga vezi "Admin Roles" pui numele persoanei care doresti sa fie admin/admina si gata big grin :*... Funda:X?

| Аℓℓi explică (pentru elisaelisuca):

Problema e ca atunci cand vreau sa o adaug nu imi apare numele eistraight face
Chiar nu stiu ce sa facpuppy dog eyes

| elisaelisuca a răspuns (pentru Аℓℓi):

Scrie tot numele lui de Facebook ex: Anca Lady laughing trebuie sa-l scrii complet si dupa s-ar putea sa mearga big grin daca nu merge mai anunta-ma :*

| Аℓℓi explică (pentru elisaelisuca):

Tot nu mergestraight face