| anonim_4396 a întrebat:

Hei! am o problemă am resoftat telefonul din butoane de 2 ori, și acum când bag USB-ul nu mi-l citește se aude când se încarcă, dar pe telefon nu apare nimic, și nici pe PC, am intrat în devicemaneger, aveam niște semne de exclamare cu galben la telefon le-am dezinstalat acum când intru în devicemaneger nu îmi apare nimic, am instalat drivere, tot nimic. ce pot să fac în această situație? precizez că telefonul e din Londra, este nou, l-am resoftat (dacă așa se zice) din butoane de 2 ori fiindcă nu mergea, și acum nu mai merge USB-ul. (Samsung Galaxy J3 2016) FUNDĂ + VOT!

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Ai incercat sa activezi debug mode? Poate ti-l recunoaste cand il conectezi la pc. O alta metoda, ar fi sa instalezi pe computer, Samsung Kies, cu acesta, se poate face upgrade la soft, plus alte optiuni.

1 răspuns:
| GadgetsPro a răspuns:

Dupa cum s-a raspuns si mai inainte, instaleaza Samsung Kies, iti va instala driverele necesare, reseteaza-l cu Samsung Kies (https://www.youtube.com/watch?v=6WaAMwMk1i0), incearca alt cablu si/sau scoate cardul de memorie daca ai.