| miss0riginality a întrebat:

Hei am o problema cam grava in sensul ca pana sa umblu la telefon internetul mergea foarte bine iar in bara de sus cea de stare si notificari aparea la internet H+ iar acum dupa un timp apare G si nu mai merge deloc internetul am un Samsung galaxy grand duos

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai nu mai ai semnal la telefon si el nu mai se poate conecta.

| ShNySnYGer a răspuns:

G vine de la 2g, se mai intampla ca de la H+ sau 3G sa primesti semnal 2 g pentru ca ori reteaua este ocupata ori nu ai suficient semnal