| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am o problema cu laptopul. I se pornesc ventilatoarele si se blocheaza. Am citit undeva ca e din bios si ca trebuie updatat. Imi apare la variante "Remove everything and reinstall windows". Asta inseamna ca imi sterg windowsul si ca am nevoie de CD sa-l reinstalez? Am windows 8.1 si core i7.

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Inseamna sa scoti cd-ul sau dvd-ul din unitate, daca ai vreunul si de asemenea sa scoti orice stick de usb din calculator si sa ii dai drumul.

A doua optiune ar fi sa intri in bios si sa schimbi secventa de bootare, dezactivand usbul de la bootare.