| Tig22 a întrebat:

Hei, am o problema cu o tableta Lenovo. S-a descarcat, iar cand am pus-o la incarcat, pur si simplu a aparut pe ecran logo-ul, iar dupa s-a stins, si asa pateste de o jumatate de ora, nu stiu ce sa ii fac. A mai patit asa, dar isi revenea in maxim cateva minute. Aveti vreo idee ce as putea sa i fac? Nu am timp sa o duc la un service acum, dar am urgenta nevoie de ea.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
Incearca cu alt cablu, apoi cu alt incarcator, conecteazal chiar la un USB de la desktop / laptop.
Daca nici asa nu merge, s-ar putea sa fie o problema de soft si nu una hardware.
Bafta!

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Asa am patit si eu dar cu alta marca de tableta.
Trebuie dusa in service si resoftata.
E made for Romania

| Tig22 explică (pentru gabicoo):

Si a revenit singura laughing

| Rpgdei a răspuns:

Hard reset
Buton power si volum up si down
Da mi un mesaj daca ai nevoie de mai mult ajutor

| Tig22 explică (pentru Rpgdei):

Si a revenit singura big grin

| Rpgdei a răspuns (pentru Tig22):

Nici nu cred ca mai duce mult

| Tig22 explică (pentru Rpgdei):

Eu sper s o mai duca, o am de vreo 4 luni