| Mariuka23 a întrebat:

Hei! Am o problema, de câteva zile, încerc sa descarc o aplicație de pe Google Play pe telefon, si am destula memorie, dar după ce se descărca cam 75%, îmi spune ca nu s-a putut descărca din cauza unei erorii 911. Nu mi s-a mai întâmplat pana acum așa ceva, si se întâmpla doar la unele jocuri. Am un telefon cu android 4.4 KitKat, si trebuie sa recunosc ca mi-am cam băgat nasul, ștergând date nefolositoare din jocuri si cache-uri cu Clean Master curățare avansata, dar nu cred ca asta e problema. Cine poate sa ma lămurească? Raman datoare cu o fundița!

4 răspunsuri:
| CryssCoco a răspuns:

Reseteazal si dupa incearca din nou si eu am patit la fel, bafta!

| DanielCC a răspuns:

Poți încerca metoda din video https://m.youtube.com/watch?v=9CsA_pzX_fc. Este fără perderi de date.

| BonTos_Vasy_1994 a răspuns:

Restart din fabrica, daca persista upgrade