| pizzacuatrostagioni a întrebat:

Hei, am o problema pe Facebooksad pentru o perioada mi-am dezactivat contul, iar acum nu mai pot sa intru pe el, adica imi pun id-u, si parola da parca mi-e blocat si imi scrie " insert your phone number" sau cam asa ceva si tot timpu imi spune ca " momentan nu se poate....revine mai tarziu" crying(((( daca aveti o idee ajutati-mastraight face
multumesc:* funda.

Răspuns Câştigător
| Lia96 a răspuns:

Daca ti l-ai dezactivat si nu ai intrat de mult pe el, probabil a fost sters.