| Lorena7712 a întrebat:

Hei. Am o problema. Vreau de mult timp sa ma uit la un DVD pe laptop, dar din pacate nu mi-l citeste..Nici DVD-urile si nici CD-urile. Si nu stiu de ce. Tot ce imi arata e " please insert a disc". Daca intrebati sau ceva, am windows 7. Daca cineva ma poate ajuta, as fi recunoscatoare. Dau funda! Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| TudyCFR a răspuns:

Daca nici DVD nici CD nu mai citeste atunci are o problema interna laptopul nu ceva de soft ci de hard. Cel mai bine il duci la cineva sa il desfaca sa verifice.