| Roxana_Iulia_1996 a întrebat:

Hei, am o tableta evotab hd (evolio) si am uitat modelul de deblocare. Ca sa pot sa-l "recuperez" imi cere sa ma inregistrez pe contul de google, dar eu nevand internet pe tableta nu pot face acest lucru si nici nu pot da sa-mi gaute refete wifi. Ceva sugesti?

1 răspuns:
| Daimler a răspuns:

Ar trebui sa trimiti un e-mail la cei de la evolio la urmatoarea adresa:
suport@evolio.ro
solicitand o idee de a reveni la setarile din fabrica. Cred ca e singura metoda..sau sa mananci mult Cavit big grin face bine la memorie poate iti aduci aminte :p