| Anonimaaaa81839494 a întrebat:

Hei.Am si eu canal de Youtube si o sa pun in curand niste videoclipuri, insa nu stiu cu ce aplicatie sa editez.
Am incercat Filmora, dar atunci cand vreau sa tai/decupez o bucata din videoclip nu merge si se repeta o parte de 10 000 de ori, se strica videoclipul..cred ca e vina laptopului.
Imi puteti spune si mie o aplicatie de editat usor de folosit? Sau nu neaparat usor de folosit, dar sa mearga laughing)

3 răspunsuri:
| AlexSalling a răspuns:

Camtasia. Eu cu ea editez si merge perfect, e usoara. Este mai greu sa folosesti Wondershare Filmora, stiu ce zic.

| Anonimaaaa81839494 explică (pentru AlexSalling):

E free?

| AlexSalling a răspuns (pentru Anonimaaaa81839494):

Nu, dar nici Filmora nu e.