| Vanessika a întrebat:

Hei! Am și eu nevoie de o opinie! Ce tabletă îmi recomandați (până în 1000 lei) pentru școala online? Eu am nevoie de google classroom și google meet și as dori ceva pe care să se vadă ca pe laptop, nu ca pe telefon, adică pe lungime de sus în jos. Sper ca înțelegeți! Vă rog mult! Fundă!

Răspuns Câştigător
| DeathOfDreams a răspuns:

Nu găsești aproape nicio tabletă decentă la prețul de sub 1000 de lei, având în vedere multe specificații.
Eu aș mai strânge bani și aș investii într-un laptop calumea, mai ales că pe viitor, poate vei avea nevoie și o investiție de genul, ar trebui să fie una de durată.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Junioara mea foloseste un Teclast P20HD care isi face treaba cu brio la Zoom/Google Classroom. Procesorul e slab - cu mult sub cel de pe Xiaomi Mi A1 - insa per total e foarte ok. Metalica, difuzoare stereo acceptabile, display IPS de 10 inch surprinzator de bun, bateria tine vreo 6-7 ore de SoT. Uite un review care imi confirma cam ce cred si eu despre ea - https://robinwong.blogspot.com/......ablet.html

Răspuns utilizator avertizat