| Lovepinkpupyou a întrebat:

Hei, am si eu o problema cu un telefon LG g3, se inchide ecranul mergand, incerc sa l aprind, nu vrea, apoi se aprinde singur, nu isi da resart, doar ecranul se stinge si ramane stins, muzaca este pornita, primesc mesaje, dar nu pot sa l aprind, i am dat restart, am scos si bateria, nimic, tot asa face, merge 2 minute, 10 se inchide ecranul.
Imi puteti da si mie o idee ce ar avea? multumesc

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Are defect de contact.
Du-l la un service.

| Nicoleta19999 a răspuns:

E de la mumfa de la tachscreen, trebuie sa il desfaci si sa apesi pe ea.e undeva in partea stanga, si e din metal...am avut si eu problema asta.