| Elenadoll a întrebat:

Hei, am si eu o problema si as aprecia daca m-ati putea ajuta cu un sfat, poate ati trecut si voi prin asa ceva.
Vizionam un videoclip pe youtube pe tableta mea(Acer Iconia B1) si deodata touchscreen-ul s-a blocat, si nu a mai raspuns nici la apasarea butoanelor laterale. Am tinut apasat si butonul de power, nimic sad si apoi si pe cel de power si pe cel de volum, tot nimic. Ma gandesc sa o las sa se descarce, poate se inchide si apoi se poate deschide? Heelp, a mai patit cineva asa?

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Hey! Ori o lasi sa se descarce, ori tii apasat 5 secunde pe butonul power.

| Elenadoll explică (pentru YoChriss):

Da, am lasat-o sa se descarce, si apoi am conectat-o la incarcator si acum merge. Multumesc frumos!

1 răspuns: