| RappMusicc a întrebat:

Hei! Am sun Samsung Galaxy S4 I505 de la Orange Barcelona si pe cutie scrie 16gb dar in setari scrie 8gb. De ce?

Răspuns Câştigător
| WithoutName123456789 a răspuns:

Telefonul foloseste 8 gb din acei 16 gb pentru sistemul android si aplicatiile de sistem, mai ales ca Samsung galaxy s4 este echipat cu o gramada de aplicatii si functii.Telefonul ii poate fi adaugat un microsd pana la 32 gb. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Dai resetare din fabrica daca tot scrie 8 gb probabi le vreo facatura.

| MariusWar a răspuns:

Foloseste doar 8GB

| EpikAngel a răspuns:

16gb este capacitatea maxima a telefonului.