| Alexutza_Alexa_1999_gOz9 a întrebat:

Hei! Am un cont de Yahoo pe care nu am mai intrat de cativa ani si imi zice ca este dezactivat, cum il activez?
P.S.: am nevoie de el fiindca mi-am uitat parola de la un fb pe care intru o data la 2 saptamani si nu stiu cum sa mi-a recuperez altef!

Răspuns Câştigător
| AlexMRJ a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat si am trimis un raport celor de la yahoo, reactivandu-mi-l in cele din urma. Dar trebuie sa ai si cunostinte minime de limba engleza.

| Alexutza_Alexa_1999_gOz9 explică (pentru AlexMRJ):

Si cam ce ai scris in acel raport?

| AlexMRJ a răspuns (pentru Alexutza_Alexa_1999_gOz9):

Sincer nu imi amintesc, mi s-a intamplat acum 5 ani, dar ceva de genul Why is my account blocked? Apoi mi-au cerut niste date si i 24 de ore era gata.

6 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Nu o mai poti reactiva, a data deja yahoo de stire ca cei ce nu mai intre pe adresele lor in mai putin de un an le sterge

| Klaudiu214 a răspuns:

Pai daca nu intri o perioada indelungata pe acel cont de la yahoo e ca si cum til sterge, la fel e si cu facebook-ul

| ByeBye a răspuns:

De activat nu cred cal mai poti activa... Deoarece daca nu intri pe el de mult yahoo til dezactiveaza pentru a nu mai ocupa acea adresa, probabil contul tau e la altcineva acum.

| Alexutza_Alexa_1999_gOz9 explică (pentru ByeBye):

Pai si eu cum imi recuperez parola de fb?