| Tiba_Denis_1997 a întrebat:

Hei am un router Huawei b310 si cand conectez cablul de internet pierde semnalul si cand al deconectez revine, ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Andreii1423 a răspuns:

Acest lucru se intampa des si la mine, incearca sa schimbi cablul, sau chiar routerul.
Eu am avut problem asta, si am schimbat routerul si a functionat.
Sper ca te-am ajutat, verifica beculetele de avertizare, verifca daca sunt aprinse daca unul dintre ele se stinge/sprinde in momentul in care scoti cablul si il reintroduci, atunci trebuie sa schimbi cablul.
Sper ca am fost de folos, funda? :-)