| laviniaaaaaaaaa a întrebat:

Hei. Am un Samsung J3 2017(destul de vechi modelul, i know).
Azi mă uitam pe insta story. Cum dădeam eu scroll dintr-o dată mi s-a blocat. Nu mai mergea să dau să vad alte story-uri sau să ies. Am apăsat pe butonul din mijloc. Efectiv nu mai mergea nimic. Mi s-a inchis brusc(fără să îl inchid eu). De vreo 6 ore îmi tot apare alb scris pe un fundal negru Samsung. Ca și cum as fi dat restart si telefonul se deschide si iti scrie Samsung. Asta imi apare de cateva ore.
Oare s-a stricat?

2 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

As zice sa îl duci la un service, dar la cât de vechi este mai bine iti iei unul nou.
O resoftare sau schimbare de baterie eventual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îţi recomand să-ţi achiziţionezi unul nou şi performant gen Galaxy A10 sau A20. Îşi fac bine treaba şi sunt la un preţ accesibil.