| PublicName330 a întrebat:

Hei. Am Windows 8.1, si vreau fontul de la Windows 7. Cum il pot baga?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fonturile sunt identice, se pot copia de pe alt sistem sau se pot dezarhiva de pe DVD-ul de instalare.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Fa upgrade la Windows 10.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taceti dracu cu windows 10, mi-am pierdut fisierele din cauza la ala, in orice caz, cauta pe Youtube, e mult mai usor cu video decat sa citesti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Apropo si eu am Windows 8.1 si este foarte bun, ca sa stiti.

| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Exista teme pentru windows. Ca sa arate cum doresti. dar. Nusyii cat de sigure sunt...au virusi

| Nuvr a răspuns:

Skin win 7 cauta si găsești

| rary112199 a răspuns:

Eu iti recomand sa pui Windows 10 sau sa pui un Windows 7 Ultimate. Windows 8 si nici 8.1 nu sunt asa bine optimizate.