| Dianna_8523 a întrebat:

Hei happy as dori si eu sa downloadez un Photoshop, nu conteaza ca e cs3 sau cs4. Insa nu gasesc pe nicaieri pe Internet vreun link unde sa nu fie din acela care dupa 30 de zile sau mai stiu eu cat sa nu mai mearga... aveti vreun link de unde l-as putea lua? Va rog sa nu-mi dati raspunsuri daca nu ati incercat si stiti ca merge pentru ca nu prea vreau sa downloadez degeaba... multumesc

1 răspuns:
| andrei8 a răspuns:

Toate Photoshop-urile acum sunt asa din pacate trebuie sa iti faci licenta dupa care ai 30 de zile gratuit.Ca sa poti sa il folosesti mai mult timp, trebuie sa il tragi odata stai 30 de zile gratis, il mai tragi odata mai stai 30 de zile gratis, si tot asa.http://en.softonic.com/s/photoshop i-a de aici ce Photoshop vrei tu sa il ai. Funda?