| IleaDenisa2003 a întrebat:

Hei! As vrea sa imi cumpar un iPhone cu 32 gb pentru ca in prezent am un telefon tot cu 32 gb si sunt mulțumita de spatiu, dar am auzit că la iPhon-uri 32 gb spatiul este mai redus decat la restul telefoanelor. Este adevarat?:/

3 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Nu chiar, dar aplicatiile de pe iPhone ocupa mai mult spatiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verisune de 16GB are foarte putin spatiu de stocare dar cea cu 32GB are trebui sa iti ajunga fara probleme

| sltlp a răspuns:

Pai asa e la ORICE telefon. Din aia 32, trebuie sa ai si sistemul de operare(cam 3-5gb). Deci iti raman ~27gb utili. La 16gb, tot asa, iti raman cam 11gb(depinde si ce iphone este exact).
Valabil si la Android.