| Allynutzza a întrebat:

Hei buna..Am si eu o problema, de cateva zile incerc sa in ntru pe facebook si imi apare asta https://www.facebook.com/login.php?login_attempt=1 imi zice ca, contul meu a fost dezactivat...eu nu mi-am dezactivat facebook-ul si presupun ca unul dintre prieteni mei mi-a bagat vreun virus..stiti daca il pot scoate sau daca imi mai pot reface acebook-ul?

1 răspuns:
| Iwao a răspuns:

Virus,nu.Doar daca timp de 2 saptamani nu ai intrat pe el, cineva cunostea parola si a sters definitiv contul.Si dezactivat, la introducerea adresei de e-mail si a parolei se activeaza.Incearca sa te conectezi de pe alt browser, sterge istoricul din browserul pe care-l utilizezi.