| Bradatanu_Ovidiu_1992 a întrebat:

Hei buna TPU recent am achiziționat un leptop si de o bucata de timp cand incerc sa scriu ceva pe orice as apasa la tastatură imi scrie de 2 ori.Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| SorinTudor a răspuns:

Ai varsat ceva pe tastatura? ...este posibil sa se fi stricat circuitele de la tastatura de la ceva, daca il ai inca in garantie trimite-l dar sa fi sigura ca defectiunea nu a fost produsa de tine

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Asa e la "laptopuri"! In schimb la laptopuri, poti sa probezi in mod DOS sa vezi daca face la fel! Dupa care tragi concluziile de rigoare!