| JustMe17 a întrebat:

Hei.cam cat costa un telefon NOKIA C3? big grin

6 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Costa cam 3 mil la baieti packet full

| floripufi a răspuns:

Costa cam vreo 5-6 milioane.Eu am de asta si stiu.Pa!

| Diianna05 a răspuns:

In jur de 4 milioane la liber, iar la abonament 1 milion si ceva. Mi.am luat eu de curand. happy

| ragemvp a răspuns:

Nu de mult mi-am luat si eu! la liber costa in jur de 350lei-400 iar la abonament de 10 euro am dat 80lei pe el!

| assasins09 a răspuns:

De la 39 de eur pana la 130, 20 eur... sper ca te-am ajutathappy

| maia1802 a răspuns:

Eu am telefonul astahappy si la Vodafone am dat 100 de euro pe elhappy dar daca iti reinoiesti abonamentul il poti lua la 167 de leihappy sper ca ti-am fost de ajutorhappy fundita?puppy dog eyes