| ANAHsneaman a întrebat:

Hei, când am reinstalat Windows-ul persoana care l-a reinstalat mi-a șters internet Explorer. Acum fratele meu a șters google Chrome, iar acum nu mai pot intra pe net. Nu am nici un browser, help.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Du-te in control panel la programe vezi programe micosoft si debifeaza explorer ca de ala nu poti scapa definitiv

| ANAHsneaman explică (pentru RAY):

Multumesc mult am rezolvat!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Faci invers ce fac aia in video asta https://www.youtube.com/watch?v=Daz-FUSsuyo

| TheFragranceMaster a răspuns:

Nu poti sterge iexplorer! du-te in control panel-add remove programs-add remove windows components si bifeaza casuta iexplorer, apoi da-i ok si se reinstaleaza.

| Mary012 a răspuns:

Sau poti sa descarci google chrome de pe telefon si sa bagi telefonul prin cablu de date in pc si sa instalezi.