| dana_preda a întrebat:

Hei!
Cand deschid laptopul, se incarca windowsul si apoi intra in desktop. In acel moment imi apare pentru o fractiune de secunda o fereastra neagra, cum e cea in care scrii comenzile din run (asemanator). Nu pot sa vad nimic, se intampla foarte rapid. Sa imi fac griji? Totul functioneaza ok, normal fara probleme. Ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Unul din calculatoarele mele are același bai.
Astea sunt updates de Microsoft. De fiecare dată când dau o actualizare fac ceva anapoda. Nu trebuie să îți faci griji.

| ViruseZ a răspuns:

CMD. Verifica ce programe ai la pornire ( taskmanager => startup )