| anonim_4396 a întrebat:

Hei, cand intru pe snapchat trebuie sa apas pe ecran pentru a-mi aparea acele diverse fete cu iepure, catel etc.? Ca eu apas si apar rar, tin apasat la dreapta de butonul mare pe care se fac poze si nu apare mereu. Trebuie sa fac altceva?laughing)

3 răspunsuri:
| Anonimul95t a răspuns:

Salut, tine apasat pe fata ta multa bafta seara buna!

| Veva a răspuns:

Trebuie sa apeși pe ecran cu camera de pe față activa, îți apar figurile cand îți recunoaște fața ( trebuie să poziționezi în așa fel încât să se încadreze) Uneori îți apar dar nu se încarcă laughing

| AwesomeKiss a răspuns:

Trebuie sa tii apasat pe fata ta ca sa iti apara laughing