| JoR5er a întrebat:

Hei! Ce aplicații GRATIS de editat clipuri imi recomandati? Unele care sa aiba si jumpcut si sa pot pune poze in clip, pe ecran si chestii de genul. Vreau si eu sa ma apuc de YouTube si vreau o aplicație buna de editat.

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aici ai un top the best and free

http://www.techradar.com/......or-1330136

| JoR5er explică (pentru RAY):

Mulțumesc mult!

| RAY a răspuns (pentru JoR5er):

Npc.,ma bucur ca te am ajutat

| Eduard619 a răspuns:

Nu o sa iti fie prea usor cu cele de pe telefon, ia-ti pe pc windows movie maker daca vrei sa incepi usor...iar cu cat cresti poti folosi Sony vegas in final care este pentru cei mai "profi"

| JoR5er explică (pentru Eduard619):

Merg bine si pe un laptop DELL?

| Eduard619 a răspuns (pentru JoR5er):

Yup,normal.

| JoR5er explică (pentru Eduard619):

Mulțumesc mult!

| ovidiu123432 a răspuns:

Daca vrei sa te apuci de Youtube ai nevoie de un pc / laptop pentru editarea clipurilor, pe telefon este extrem de greu sa editezi un video de 20-30 de minute iar pe langa asta pe telefon nu stiu o aplicatie buna de editat fara sa o cumperi sau ceva.
Daca ai un laptop sau pc te pot ajuta cu o licenta de la filmora sau ce programe vrei.

| JoR5er explică (pentru ovidiu123432):

Am un laptop DELL. Ce aplicații as putea folosi?

| ovidiu123432 a răspuns (pentru JoR5er):

Eu personal iti recomand Filmora, cateodata cand mai ma plictisesc mai ma joc prin acel program si este foarte bun odata ce ai o licenta, daca ai nevoi poti sa-mi lasi un Instagram / skype / whatsapp si dupa cum am spus te pot ajuta cu o licieta de la Filmora.
Licienta e ca si atunci cand o cumperi si ai toate lucrurile disponibile happy, nu trebuie sa dai nimic pentru aceea licenta, o dau asa de la mine laughing

| JoR5er explică (pentru ovidiu123432):

Ok. Mersi mult de tot! Apreciez mult!
Instagram: jo_joanna_dragunea

| andrada2222 a răspuns:

Eu folosesc filmr si sunt multumita

| Antonio_Antonio_1981_g4KB a răspuns:

Iti recomanda FilmoraGo, eu o folosesc cu incredere si imi place cum se descurcă happy