| Anonim271 a întrebat:

Hei! ce mai faceti?
Va rog sa ma ajutati si pe mine in legatura cu o tableta!
Mi-am cumparat o tableta Serioux S101 si vreau sa activez modemul de la rcs-rds dar nu merge imi zice ca trebuie sa descarc 2 aplicatii de pe google play "supersu" si "PPP widget" iar cand dau sa descarc imi zice ca 'nu ati accesat aplicatia magazin google play (pictograma aplicatiei sub forma de punga de cumparaturi alba)'.
Ce sa fac sa descarc si eu aplicatiile alea sau de unde sa le descarc ca sa le pot instala pe tableta sa imi mearga si mie internetul?
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| AlexPaliciuc a răspuns:

Incearca sa te conectezi prin Wi-Fi...