| kikicriss22 a întrebat:

Hei!
Ce spuneți despre Samsung Galaxy j3 2017? Isi merita banii? Ar trebui sa il achiziționez?

Răspuns Câştigător
| Strepix a răspuns:

Salut! Deloc. Telefon cu componente slabe care se vinde la pretul de 800 de lei, mai bine iti cumperi P9 Lite 2017 si nu o sa regreti, am avut si eu si pot spune ca a fost unul dintre cele mai bune telefoane avute (3GB Ram, Full HD, camera 12 MP ^ 8, Quad Core, Amprenta)

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nu

| DonGiani a răspuns:

Nu. Aici e mai mult brandul. Mai bine mergi pe un Huawei sau zte.