| Xtreme554 a întrebat:

Hei! Cine stie cat ma costa sa repar placa video la un Samsung galaxy mini 2? straight face Pentru ca, eu ma jucam pe un joc, si mi s-a blocat incat trebuia sa scot bateria din spate. Bun, am scos-o si de atunci, am deschis telefonul normal, mi-a scris numele firmei si modelul " Samsung galaxy mini " bla bla, si altceva nu mai face,sta pe acea "pagina" si vibreaza incontinuu. Nu stiu.Ce sa fac? Eu cred ce e placa video,deoarece, incarcat este! si nu l-am scapat deloc, fiinnd nou, de o luna. nu stiu ce are! l-am lasat o noapte dezmebrat cu gandul ca-si revine, dar nu! straight face... Help me.

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu se viruseaza nimic. Nu mai crede prostiile asatea. Fie incerc o resoftare acasa, dar cu grija sa nu il strici mai tare, fie mergi la un service sa il resofteze. Costa maxim 50 lei.

| RobDogg a răspuns:

E posibil sa il fii virusat, du-l mai bine in service, daca ai garantie, daca nu, mai bine cauta un expert ceva in telefoane, o sa-ti ia mai putin.

| Xtreme554 explică:

Cum sa-l resoftez daca nu se deschide.straight face Ramane bocat la pagina cu "Samsung " de la deschidere. Si vibreaza intr-una. Ma tem sa nu i facut vreun scurt.

| sltlp a răspuns (pentru Xtreme554):

Resoftarea nu are treaba cu problema lui de se deschide sau nu. La resoftare ici macar nu pornesti bine telefonul. Daca vrei, te ajut eu cu o resoftare. Sa imi dai un mesaj cu id tau de messenger. Si ramai dator laughing

| PopMateMada a răspuns:

Sincer. suna de unde l-ai luat zi-le ce ai facut si dupa vei rezolva poate sa fie si virusat daca mai ai garantia poti suna daca nu. I-ati adio de la ea

| Stoian_Decebal_1994 a răspuns:

Salut, nu te supara, imi poti spune si mie daca ai rezolvat problema si cum?

| Stoian_Decebal_1994 a răspuns:

Salut,nu te supara, imi poti spune daca ai reusit sa iti indrepti problema si daca da, cum?