| teodramla a întrebat:

Hei! Cine stie o aplicatie de download muzica pt android?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Exista dar nu prea sunt cunoscute aceste aplicatii. Eu iti recomand Zonga, Deezer si Zedge. Bft

2 răspunsuri:
| RalucaZonga a răspuns:

Salut,
Vreau sa iti ofer un voucher Zonga Full pentru o luna. Lasa-mi datele de contact sa trimit informatile necesare pentru a putea testa gratuit toate functionalitatile Zonga pe telefon, calulator, tableta si chiar si pe Samsung SmartTV.winking

| Alexandrurethi a răspuns:

Foloseste snaptube.E o aplicatie cu care poti descarca muzica de pe youtube.Nu este pe magazin play dar o poti lua de pe aptoide sau pur si simplu cauti pe google snaptube.