| kosti99 a întrebat:

Hei cine stiu cum as putea la google chrome si la mozilla cand dau sa deschid alta fila (+) sa imi apara semnele de carte sau google acum imi apare gelta search

6 răspunsuri:
| tudo393 a răspuns:

La chrome du-te la alea 3 liniute din dreapta sus(setari), da-i la instrumente (tools)si dupa extensii(extentions).De acolo da-i pe cosul ala de gunoi din dreptul delta search, si din dreptul tuturor toolbarurilor(daca mai ai), apoi mergi la start, intra in control panel si da pe unninstal program.Cauta acolo delta search si dezinstaleaza(daca nu e, atunci poti inchide control panel). Apoi, tot la chrome, mergi la alea 3 liniute si da pe setari(settings).La al 4-lea alineat(cautare-search)selecteaza ca motor de cautare google.Tot la settings la al 2-lea alineat, pune bulina la ultima(a treia afirmatie), iar la setati paginile, pune google.ro.Du pa care inchide browser-ul si redeschide-l.Acum ar trebui sa nu mai ai nicio problema! E similar si la Mozila, numai ca setarile sunt in stanga sus si e un buton portocaliu pe care scrie firefox. Sper ca ai reusit!

| PaVeLCoSmIn a răspuns:

Lasa chromu si mozilla ia-ti opera e foarte bunwinking

| kosti99 explică (pentru PaVeLCoSmIn):

Opera e browserul meu prestabil dar folosesc celelalte 2 pentru IE Tab ca sa pot vedea TV si sa mearga mai repede decat pe internet explorer

| damianadrian a răspuns:

Exact asa mi se intampla si mie. Insa nu cred ca se poate modifica ceva. Asa este facut browserul de cautare si u cred ca il putem schimba.

| tudo393 a răspuns (pentru damianadrian):

Ai instalat ceva, un programhappy. Urmeaza-mi instructiunile si nu iti va ma aparea.Am avut problema asta cu toate toolbaruri-le existentelaughing (instalez multe programe si jocuri).

| Socaci_Marian_1997 a răspuns:

La google chrome dai sus in dreapta pe liniile alea 3, dupa aia dai setings, bifezi prima bulina, unde scrie search dai google si iesi. Funda big grinD