| anonim_4396 a întrebat:

Hei.
Cred că unii dintre voi ați auzit de problema " Consider replacing your battery ". Mă uitam la o emisiune online și pur și simplu observ că-mi apare un x și îmi scrie " there is a problem with your battery, so your computer might shut down suddenly "... am încercat să mă documentez să văd cum pot să rezolv problema dar nu am găsit nimic folositor și nici măcar cauza... deși am citit în vreo 2 locuri cum că problema ar fi Windows-ul 7. Singurele soluții ar fi să-mi iau una nouă, dar dacă problema nu se rezolvă nici atunci. adică nu știți voi vreo soluție sau dacă îmi țin întotdeauna laptopul la încărcat atunci ar trebui să funcționeze?
Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| pavdany92 a răspuns:

Mda si eu am la fel o sa apara din nou daca reinstalezi windowsul deci nu rezolvi nimic, e un fel de masura de siguranta din fabrica care iti zice ca bateria nu mai tine la fel de mult incarcata nu mai are aceeasi capacitate, eu nu i-am mai facut nimic tot asa apare dar nu s-a oprit niciodata dintr-odata, de curiozitate ce laptop ai?

2 răspunsuri:
| Kristinx7 a răspuns (pentru pavdany92):

Acer tu? happy

| pavdany92 a răspuns (pentru Kristinx7):

Al meu e compaq