| Green1 a întrebat:

Hei! Cum fac sa-mi resetez telefonul? Tot sterg din el si imi pare ca am memoria plina. As vrea sa sterg tot de pe el si apoi sa-l fac ca si cum abia l-am cumparat. Am Nokia c2 02. Multumesc happy

3 răspunsuri:
| Yamaha123 a răspuns:

Setari telefon, formatare happy

| Green1 explică (pentru Yamaha123):

Am incercat.Dar am decat setari din fabrica si cand dau se bolcheaza si nu se intampla nimic... straight face

| Yamaha123 a răspuns (pentru Green1):

Aha atunci cauta coduri pe net de formatare totala este un cod pe care il scrii si se formateaza(sterge) tot.