| LexiTheOne a întrebat:

Hei,cum fac sa nu mai primesc notificariile de pe facebook pe yahoo?

Răspuns Câştigător
| X3NNoNCs a răspuns:

Intri in bara la facebook si dai setariile contului, mai jos scrie "Notificari" dai pe el. La Dreapta scrie "E-mail" dai pe el si alegi "Doar notificări despre contul tău, de securitate şi confidenţialitate" dai "Inchide" si gata, nu mai primesti! / Funda? happy

7 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Activeaza/dezactiveaza de-aici https://www.facebook.com/......?/settings ce te intereseaza

| Gabi19971983 a răspuns:

Buna.
Deschide un mail (daca mai ai de la facebook) si vezi ca in partea de jos ar trebui sa fie scris "unscribe, dezabonare" sau ceva de genul acesta si apoi va trebui sa confirmi.
Iar aceasta va opri toate notoficarile.
Funda?

| Lina1993 a răspuns:

Te duci pe facebook la 'setarile contului'
si o sa vezi o gramada de optiuni in partea stanga a paginii. Selectezi "notificari" si apoi o sa iti apare mai multe optiuni, ceva cu "email", te descurci tu de acolo :*

| sparky34 a răspuns:

Intra pe mailurile care iti vin si vezi ca ai acolo jos dezabonare.

| ionutz1890 a răspuns:

Nu poti! daca ai logat facebook-ul cu contul de yahoo acela.Sau poate exista o posibilitate, acum te sfatuiesc sa te uiti pe net.
Sper ca te-am ajutat!

| xAke a răspuns:

E imposibil, asa imi este si mie, dar daca vrei sa nu iti apara asa de multe notificari, dai BLOCK la invitatiile de la jocuri! happy

| crazyfun a răspuns:

Dezactivezi din setari facebook functia de orimire mail e simpu...setings-notifications-mail