| DoraPelin a întrebat:

Hei, cum pot sa fac poze sau sa filmez pe Asus? Are Windows 10.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra pe camera si de acolo poti seta sa faci poze sau sa filmezi.Ai iconita in meniu.

| DoraPelin explică (pentru darrio2007):

Da-mi te rog nr tau de telefon sau adresa de email sau contul tau de Facebook, ceva, ca sa iti trimit poze sa imi arati unde e iconita ca am facut PrintScreen la meniu ca tot nu gasesc iconita si vreau sa ma ajuti. Daca ma ajuti mai departe iti dau funda. Te rog mult.

| darrio2007 a răspuns (pentru DoraPelin):

Ti-am scris adresa de e-mail in mesaj privat.Iti va apare notificare aici la Mesaje.In coloana din stanga ecranului.