| lizzy01 a întrebat:

Heihappy Cum pun subtitrare pe Windows Media Player? Se poate?
Ms >muultbig grin< Fundaabig grin

5 răspunsuri:
| sagetator a răspuns:

Nu se poate pune subtitrare pe wmp, doar pe BSplayer. Descarca de pe net subtitrrea filmului si copiaz-o in film. Asa o sa ai subtitrare si la wmp.

| JaneEyer a răspuns:

Poti sa pui subtitrare pe Media Player cum pui si pe BS Player.Tragi subtitrarea si o bagi imediat ce deschizi filmul.Functioneaza.Si eu mai bag filme ocazional pe Media Playerwinking

| XeLeRoN a răspuns:

Daca vrei sa pui un serial/film in windows media player si dupa sub si sa salvezi nu potihappy Dar poti folosi AVI ReComp ca sa faci asta, eu asta folosesc happy

| tyty_1709 a răspuns:

Mai bine descarca bspleyer2 sau pro ebeton si simplu

| CagulLa a răspuns:

NU...ia-ti goom player sau bs player!