| FreedomAli a întrebat:

Hei. De 2 zile incoace TVul la anumite ore. 4am, 6am, incepe sa difuzeze canalele singur deşi e stins. Nu se aprinde ecranul, ci doar sunetul. Care să fie cauza?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu cumva l-ai comutat pe radio?

| Zuzu1991 a răspuns:

E posedat, pune preotul pe el big grin

| Zuzu1991 a răspuns:

Ce spun ceilalti e posibil, din pacate cauza poate fi doar faptul ca s-a defectat software-ul
SAAAAAAU, cineva care are acces la TV, te... aaaaaa, "iubeste"

| Yuoia a răspuns:

Nu stiu ce fel de televizor ai. Dar unele au si posibilitatea de a folosi "ceasul desteptator". Poate cineva, poate din greseala, a fost setat ca desteptator. Si atunci, porneste doar sonorul.

Răspuns utilizator avertizat