| Mariuka23 a întrebat:

Hei! De cateva zile cardul sd de la telefonul meu a luat-o razna. Imi sterge pozele, muzica, dar cea mai mare problema e cu muzica. Folosesc aplicatia preinstalata,, Muzica Play" si eram foarte multumita de ea pana am mers la mare si mi s-a distrus telefonul. Cardul are cea mai mare vina. Nu imi afisa muzica, spunea ca nu poate fi redata, apoi s-a sters. Cand am venit acasa, am constatat ca muzica era acolo pe card pe laptop, dar pe telefon nu. Am sters-o din fisierul cu cardul sd al telefonului (de pe laptop), am recuperat-o, dar eu cand ascultam muzica aveam si imagine la muzica pe care o ascultam. Acum este ca si cum s-ar incarca, o imagine aburita cu 3 puncte. Nu mai suport si am problema asta de o luna. Funda cui imi poate spune ce are.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-ar putea sa fie un virus. Incearca sa iei un antivirus din Magazin PLay.

| RAY a răspuns:

Cardul nu sterge nimic el nu e constient nu este un om care face misto, totul sta in telu care numai vede bine cardul sau ca cardul e defect, solutie salvare date sunt programe multe, apoi formatare si repunere, mare grija cum il formatezi sunt programe si pentru asta bune