| Aleeeeeeee a întrebat:

Hei :]. De ce imi apare poza verde la avatar? Apare poza care am pus-o numai ca imi apare stearsa, cu verde peste ea. Mie imi apare normala dar altora le apare verde [ am mai observat si la alte persoane ]. Cum pot rezolva problema asta?

Multumesc anticipat. :d

4 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Mie mi se pare normala...nu-s aia Bella si Edward in Eclipsa? Si alea nu-s tufisuri? Incearca s-o descarci inca o data si poate in alta marime. Apoi seteaz-o ca avatar.

| Aleeeeeeee explică:

Upsss, am uitat la precizez ca pe yahoo messenger imi pare asa nu pe TPU. Imi cer scuze, mersi oricum.

| Ladybuug a răspuns:

Mie imi apare o poza cu 2 indragostiti laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Este o problema de la astia de la yahoo.
La mine apare aia care o pun si dupa aia iar apare aia care a fost.
nu stiu ce authinking
pa, pa.