| GabrielaaaL a întrebat:

Hei! De ce nu îmi apare ultimul act la Messenger pe Facebook? La unele persoane îmi apare :" activ acum 5 minute, 1h", însă la respectivul nu apare nimic, am dat reflesh, am dat reactualizare, și tot se mai poate face.Mulțumesc anticipat! La mulți ani! Fundă + Vot. Zi frumoasă!

Răspuns Câştigător
| TomoVTD a răspuns:

Nu apare pentru ca persoana la care nu va afisat scrisul nu a intrat pe Messenger in 24 de ore sau mai mult, si daca a intrat nu a dat click pe dumneavoastra asa ca nu va afiseaza ca acea persoana este online. (scuze pentru Romana mea vorbesc Engleza o parte din timp)