| Georgysupergirl a întrebat:

Hei! de ce nu mai imi apar avatarele pe mess? avataru meu si inca a lui vreo 6-7 imi apar da a lui reste:-s?
si cum fac sa imi aparahee hee?
am incercat de desinstalez yahoo messenger sal instalez iar sh nimic.straight face
am bagat alta verisune si nimic.straight face
sh... ink ceva...thinking de ce mai inoteauna mi blocat statusu [nu-mi apare ce scriu nici ca sunt idle nici nimica]?
funda:X:X:X

Răspuns Câştigător
| AframyK a răspuns:

Avatarele nu apar din diferite motive.De obicei,pentru ca ai instalat windows-ul.Dar dupa o vreme apar la loc, nu e problema neaparat legata de Yahoo Mesenger.
Si cealalta problema s-ar putea sa fie tot din cauza aceasta.Dar mie nu mi s-a intamplat asa ceva, ca sa-ti pot spune ceva clar.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intamplalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe persoane au aceasta problema.Am avut o şi eu.

Sfat:Ia ţi Beta yahoo messenegr 11 şi totul va reveni la normal.