| ada654 a întrebat:

Hei de ceva timp am probleme la pc...dar azi cand am incercat sa.l aprind mi.a aparut ecranul albastru si pe el scria recovery iar codul erori este 0xc000000d
ajuatatima crying( dau funda

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Hardul defect sau windows mort, nu e de plans roaga-te hardul sa nu fie defect

| CPAElites a răspuns:

Ai Windows 8 RT?

| GabrielStn a răspuns:

Se numeste BSoD - Blue Screen of Death. Ia un CD/DVD/stick bootabil cu un sistem de operare si incearca sa reinstalezi Windows-ul..sau mergi la un service IT si ti-l vor face cei de acolo contra cost.