| RoxyRoxana99 a întrebat:

Hei!
De ceva timp mi-am deschis un canal de Youtube unde postez. Am cateva vizualizări, dar cand dau la contul meu adsense nu imi arata nici macar un cent acolo la venituri. Ce sa fac sa fac banii?

Răspuns Câştigător
| BizSinir a răspuns:

Pai ai nevoie de multe vizualizari.Am si eu canal si am 50-150 vizualizari dar cred ca faza cu banii vine dupa 1000 vizualizari.
Succes si incearca cu ceva ce sa aiba un impact comun pentru toti sau clipuri amuzante daca vrei mai multe vizualizari