| Anonima0001 a întrebat:

Hei, de curand am achizitionat un laptop Lenovo(110-151IBR) si nu are acel buton pentru a deschide spatiul unde sa pun dvd-ul. Ieri mi-a sosit antivirusul si nu stiu cum sa deschid acel spatiu laughing Ajutor, va rog happy

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Mouse pe unitatea dvd / click dreapta/ open

| Irinelp a răspuns:

Incearca si apasa cu degetul direct pe spatiul pentru dvd.

| Anonima0001 explică (pentru Irinelp):

Nu se deschide. trebuie sa fac ceva in my computer. dar nu imi dau seama ce happy

| gabicoo a răspuns (pentru Anonima0001):

Dublu clik pe unitea cd. La mine e F:

| Irinelp a răspuns:

Intra la demarae dupa aceia intra la ordinator si dupa aceia intra la a doaua linie unde scrie bd rom sau ceva de genul aici dai clik stanga pe maouse si dupa aceia di clik dreapta pe ejecter sau evacuare si atunci se deschide locul pentru cd iar pentru al inchide il inchizi cu mana.