| MrsStypayhorlikson4 a întrebat:

Hei! De curând mi-am configurat routerul și merge destul de bine pe telefon și pe calculator,dar pe tabletă am o problemă. Îmi arată că este conectată la wifi însă când intru pe Facebook, youtube sau orice alt site care are nevoie de internet nu merge. Ce aș putea să fac să meargă internetul pe tabletă?

1 răspuns:
| PirvulescuCosmin a răspuns:

Poate nu s-a conectat la reteaua pe care este calculatorul si telefonul. Dezactiveaza si reactiveaza tableta pe aceeasi retea ca a telefonului.