| askmefast a întrebat:

Hei! De o luna am achizitionat un smartwatch.Totul a fost bine si frumos pana azi dimineata.Ba nu mai da niciun semn de viata, nimic.Am incercat sa ii fac 1000 de chestii si nimic.Bateria e buna,are tensiune. Daca stiti voi o metoda sau ceva, lasati-o joshappy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai incercat sa-l pornesti din buton?

| anonimg a răspuns:

Dacă este o chinezărie ieftina, este normal. Dar există și chinezării mai bunicele.
Eu zic să contactezi vânzătorul pentru reparație, schimbare cu unul asemănător sau mai bine cu unul mai de calitate, sau cu returnarea banilor.
Ori dacă nu mai este în garanție (că nu știu câtă garanție au astfel de obiecte) îl repari pe buzunarul tău, sau întrebi la service dacă se merită investiția în reparație.

| SkyPilot a răspuns:

Il returnezi de unde l-ai luat, probabil ca e in garantie. Sunt multe cu defecte printre ele. Mi-am pus si eu problema sa imi iau unul si m-am speriat ce recenzii proaste au. Pe amazon.ca, Garmin Vivoactive 3 are 16% cumparatori nemultumiti.