| Ralucaღ a întrebat:

Hei! Este setata doar o rețea pe laptop. Acum vreau să mă conectez la alta, se conectează și îmi dă Conectivitate iPv6 fara acces la rețea. Îmi spusese cineva sa intru la conexiuni internet și să debifez. Dar nu am idee ce și cum. Am Windows 10. Am mare nevoie de ajutor.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu ai nevoie de conectivitate IP6, doar de IP4.
In functie de tipul si componentele retelei trebuie setate parametrii de acces.
Cel mai bine este sa apelezi la un cunoscator de retele, de exemplu la furnizorul tau de internet.