| Alina9Cornelia a întrebat:

Hei. Eu am contul de Instagram asociat cu Facebookul. Cum fac sa nu ma mai pot conecta pe Instagram folosind contul de Facebook? Am dat sa anuleze asocierea, dar tot merge sa ma conectez asa.

2 răspunsuri:
| AlxAlex42 a răspuns:

Reinstalează instagramul.
Continuă să fie așa deoarece s-au salvat datele, reinstaland Instagram nu va mai aparea.

| Alina9Cornelia explică (pentru AlxAlex42):

Am dezinstalat aplicația de câteva ori și am instalat o la loc, m-am gândit și eu la asta. Pe deasupra m-am deconectat si de pe Facebook, sa nu fie contul deschis când vreau sa întru pe insta... Dar degeaba